MENU
pomniejsz powiększ

 
LINKI
dziennik1 dziennik2 dziennik3 dzieneduwmnik
 
 
 
print

2011-11-03 09:44:03

„Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych”,


Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych”, które odbędzie się 7 listopada br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim.

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych”, które odbędzie się 7 listopada br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Podczas spotkania zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat projektu, kryteriów naboru oraz procedury rekrutacyjnej.

Projekt „Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych”, skierowany jest do osób, które chcą uruchomić działalność gospodarczą w jednym z tzw. sektorów kreatywnych, do których zalicza się m.in. architekturę, antyki, rynek sztuki, gry komputerowe, rękodzieło, wzornictwo przemysłowe, projektowanie mody, film i wideo, fotografię, muzykę, sztukę teatralną, publikację i działalność wydawniczą. Uczestnicy projektu zostaną objęci bogatym programem szkoleniowo – doradczym, otrzymają dotację w wys. do 40 tys. zł na rozwój firmy, a także przez 6 lub 12 miesięcy wsparcie pomostowe w wysokości 1 300 zł. O udział w projekcie mogą ubiegać się pełnoletni mieszkańcy Metropolitarnego Obszaru Warszawy, o każdym statusie na rynku pracy. W Projekcie przewidziana pula miejsc dla kobiet (50%), osób w wieku 45+ (25%) i osób niepełnosprawnych (10%).

 

 


Informacje o artykule

Autor: LGD Ziemi Mińskiej
Zredagował(a): Tomasz Zdanowicz
Data powstania: 03.11.2011 09:44
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 2421

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował