MENU
pomniejsz powiększ

 
LINKI
dziennik1 dziennik2 dziennik3 dzieneduwmnik
 
 
 
print

2012-08-20 10:59:02

Usługa e-rejestracji pozwalająca pacjentom na rezerwację drogą elektroniczną wizyty w Przychodni Lekarskiej w Mińsku Maz. (przychodnia specjalistyczna)


W związku z zakończeniem realizacji projektu e-ZOZ, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim informuje, że SPZOZ na swojej stronie internetowej umożliwia pacjentom dostęp do e-rejestracji oraz do dokumentacji medycznej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem www.ezoz.spzozmm.pl W związku z powyższym bardzo proszę o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej baneru przekierowującego do portalu pacjenta oraz o zamieszczenie poniższej informacji dotyczącej możliwości korzystania z ww. usługi. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim informuje, że w ramach projektu: „E- ZOZ - system świadczenia e- usług poprzez wykorzystanie procesów wspomagania zarządzania procesami informacyjnymi i biznesowymi w Zakładzie Opieki Zdrowotnej” została uruchomiana usługa e-rejestracji pozwalająca pacjentom na rezerwację drogą elektroniczną wizyty w Przychodni Lekarskiej do.:  Lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej,  Lekarzy specjalistów w poradniach specjalistycznych,  Lekarzy stomatologów,  Lekarzy pediatrów,  Pracowni diagnostycznych. Moduł funkcjonuje w formie prostej strony internetowej, co sprawia że jest on łatwy w obsłudze nawet dla Pacjentów znających tylko podstawowe zasady poruszania się w Internecie. Moduł dostarcza funkcjonalność rejestracji do wybranego gabinetu oraz do wybranego lekarza. W wyborze najbardziej odpowiedniego terminu wspomaga Pacjenta wykaz prezentujący szacunkowy czas oczekiwania na wizytę do wybranego specjalisty. Zainteresowani zapisem mają możliwość podglądu zarezerwowanych przez siebie terminów wraz z określeniem powodu wizyty, szczegółowych informacji na temat lokalizacji gabinetu oraz pozyskania innych niezbędnych wiadomości. Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na powyższy temat zapraszamy na nasze strony internetowej: www.spzozmm.pl oraz www.ezoz.spzozmm.pl

e-Rejestracja

W związku z zakończeniem realizacji projektu e-ZOZ, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim informuje, że SPZOZ na swojej stronie internetowej umożliwia  pacjentom dostęp do e-rejestracji oraz do dokumentacji medycznej. Szczegółowe informacje  można uzyskać pod adresem   www.ezoz.spzozmm.pl

W związku z powyższym bardzo proszę o  zamieszczenie na Państwa stronie internetowej baneru przekierowującego do portalu pacjenta oraz o zamieszczenie poniższej informacji dotyczącej  możliwości korzystania  z   ww. usługi.

 

Samodzielny  Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim informuje, że w ramach projektu: „E- ZOZ - system świadczenia e- usług poprzez wykorzystanie procesów wspomagania zarządzania procesami informacyjnymi i biznesowymi w Zakładzie Opieki Zdrowotnej” została uruchomiana usługa e-rejestracji pozwalająca pacjentom na rezerwację drogą elektroniczną   wizyty w Przychodni Lekarskiej  do.:

§  Lekarzy podstawowej opieki  zdrowotnej,

§  Lekarzy specjalistów w poradniach specjalistycznych,

§  Lekarzy stomatologów,

§  Lekarzy pediatrów,

§  Pracowni diagnostycznych.

 

Moduł funkcjonuje w formie prostej strony internetowej, co sprawia że jest on łatwy
w obsłudze nawet dla Pacjentów znających tylko podstawowe zasady poruszania się
w Internecie. Moduł dostarcza funkcjonalność rejestracji do wybranego gabinetu oraz do wybranego lekarza. W wyborze najbardziej odpowiedniego terminu wspomaga Pacjenta wykaz prezentujący szacunkowy czas oczekiwania na wizytę do wybranego specjalisty.

Zainteresowani zapisem mają możliwość podglądu zarezerwowanych przez siebie terminów wraz z określeniem powodu wizyty, szczegółowych informacji na temat lokalizacji gabinetu oraz pozyskania innych niezbędnych wiadomości.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na powyższy temat zapraszamy na nasze strony internetowej: www.spzozmm.pl  oraz  www.ezoz.spzozmm.pl

Informacje o artykule

Autor: Mariola Tkaczyk
Zredagował(a): Tomasz Zdanowicz
Data powstania: 20.08.2012 10:59
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 2837

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował