MENU
pomniejsz powiększ

 
LINKI
dziennik1 dziennik2 dziennik3 dzieneduwmnik
 
 
 
print

2013-12-12 11:09:21

Bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania i realizacji projektów unijnych


Zarząd Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej w związku z trwającym naborem wniosków zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania i realizacji projektów w ramach działania osi IV Leader z zakresu: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej połączone z praktycznymi warsztatami z pisania wniosków o przyznanie pomocy.

KOMUNIKAT

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej w związku z trwającym naborem wniosków zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania i realizacji projektów w ramach działania osi IV Leader z zakresu: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej połączone z praktycznymi warsztatami z pisania wniosków o przyznanie pomocy. Zostaną przedstawione konkretne przykłady wniosków o przyznanie pomocy, oraz Ekonomiczny Plan Operacji. Szkolenie poprowadzi doświadczony  pracownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, który podzieli się swoją praktyczną wiedzą dotyczącą weryfikacji wniosków, oraz wskaże na najczęściej popełniane błędy w wypełnianiu wniosków.

Szkolenie odbędzie się w dniu 19 grudnia 2013r. tj. czwartek w biurze LGD ZM przy ul. Warszawskiej 68 w Mińsku Mazowieckim,  o godz. 1100

Zaproszenie oraz program szkolenia - POBIERZ

Informacje o artykule

Autor: Piotr Rawski
Zredagował(a): Tomasz Zdanowicz
Data powstania: 12.12.2013 11:09
Data ostatniej modyfikacji: 20.01.2014 13:10
Liczba wyświetleń: 11653

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania i realizacji projektów unijnych 12.12.2013 11:09 Tomasz Zdanowicz