MENU
pomniejsz powiększ

 
LINKI
dziennik1 dziennik2 dziennik3 dzieneduwmnik
 
 
 
print

2014-12-29 13:53:44

Stałe komisje rady gminy


Komisja Rewizyjna (I):

1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk
3) Mariola Orłowiec
4) Wiesław Szponar - przewodniczący
5) Agata Tabor.

 

Komisja Budżetu i Gospodarki (II):

1) Sylwester Bąkowski
2) Tadeusz Jurek
3) Dariusz Kraszewski
4) Piotr Matusik
5) Zygmunt Ochman - przewodniczący
6) Mariola Orłowiec
7) Wiesław Szponar
8) Zbigniew Popławski

 

Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa (III):

1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk - przewodniczący
3) Elżbieta Król
4) Sylwester Książek
5) Agata Tabor
6) Monika Uścińska
7) Bożenna Woś.

Informacje o artykule

Autor: Hanna Pietrzyk
Zredagował(a): Tomasz Zdanowicz
Data powstania: 29.12.2014 13:53
Data ostatniej modyfikacji: 10.12.2015 10:29
Liczba wyświetleń: 1017

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Stałe komisje rady gminy 09.10.2015 14:10 Tomasz Zdanowicz
2 Stałe komisje rady gminy 19.08.2015 12:12 Tomasz Zdanowicz
3 Stałe komisje rady gminy 23.07.2015 16:30 Robert Wiącek
4 Stałe komisje rady gminy 23.07.2015 14:13 Robert Wiącek
5 Stałe komisje rady gminy 25.02.2015 15:48 Tomasz Zdanowicz
6 Stałe komisje rady gminy 29.12.2014 13:55 Tomasz Zdanowicz
7 Stałe komisje rady gminy 29.12.2014 13:53 Tomasz Zdanowicz